REJESTRACJA NA 2 SEMESTR

Rejestracja na zajęcia na 2 semestr rozpocznie się 16 lutego (piątek) o godz. 15:00. Zakończenie rejestracji 26 lutego - godz. 23.59.

KOREKTA rejestracji 28.02. od godz. 8:00 do 1 marca do godz. 23.59.

Przypomnienia:

1. Zgodnie z Zarządzeniem nr 93 Rektora UJ z 29 sierpnia 2017 roku konieczne jest podpinanie na bieżąco (tego samego dnia) przez studenta wybranych przedmiotów pod program studiów w systemie USOSweb. Rejestracja na przedmiot bez dokonania podpięcia będzie traktowana jako nieskuteczna. Z przedmiotów niepodpiętych studenci będą wyrejestrowywani automatycznie w trakcie najbliższej planowej migracji danych między USOSweb a USOS.

2. Na powtarzane przedmioty (mimo opłaty) należy również dokonać rejestracji.

3. Rejestracja jest ustawiona tak, że studenci w razie zauważonego błędu mają możliwość wyrejestrowania się i dokonania poprawnej rejestracji. Po terminie rejestracji taka możliwość przez studentów jest niemożliwa.

4. Wydrukowaną i podpisaną DEKLARACJĘ PRZEDMIOTOWĄ należy zlożyć do 12 marca a niezłożenie deklaracji może skutkować skreśleniem z listy studentów.

Data opublikowania: 09.02.2018
Osoba publikująca: Michał Śmidowicz